Про компанію

ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ “Інвест Гал Буд” — ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ КОЖНОГО КВАДРАТНОГО МЕТРА

“Інвест Гал Буд” — будівельна компанія, заснована у 2014 році, що здійснює повний цикл житлового будівництва, починаючи з відводу земельної ділянки, розробки і затвердження проектно-кошторисної документації, закінчуючи продажем власної нерухомості.

Бездоганна якість у всьому — вибір місця будівництва, матеріалів, спорудження будинків, що мають усі важливі для мешканців характеристики, точне дотримання термінів здачі житла в експлуатацію — ось принципи, якими керується в роботі “Інвест Гал Буд” і завдяки яким компанія завоювала позитивну репутацію серед забудовників країни і, головне, довіру серед клієнтів.

У новобудовах компанії — стильний архітектурний дизайн, комфортне планування та сучасні рішення. Вже нині ми пропонуємо європейські інновації, що з’являться на ринку будівництва в Україні тільки завтра.

Двічі — у 2014 та 2016 роках — компанія отримувала престижну нагороду і відзнаку “Кришталева Цегла” на Міжнародному конкурсі “ДІМ”, який відбувався у м. Люблін (Польща), та чимало нагород в Україні.

Будівельна компанія “Інвест Гал Буд” — це багаторічний досвід, інноваційні рішення, сучасний дизайн, якісні матеріали та використання європейських технологій будівництва. Клієнтам гарантуємо якість кожного квадратного метра за справедливу ціну, вчасну та відповідальну здачу об’єктів в експлуатацію.