Клубне поселення Сокільники

Ціна від: 750 у.о.

Про об'єкт

Котеджі клубного типу у Сокільниках розташовані за 15 хвилин їзди до Львова. Це елітні 6 котеджів, які планується здати в експлуатацію в ІІ кварталі 2018 року. Пропозиція зацікавить тих, хто давно мріяв стати власником елітної нерухомості за містом.

Котеджі зводяться на природі, в озелененій зоні, поруч з озером, проте близько до міста. Об’єкти інфраструктури, які розташовані по сусідству, забезпечать усі потреби мешканців. Поруч школа, дитсадок, магазини.

У будівництві використовуються найкращі сучасні матеріали. Стіни зводяться з цегли, утеплюються, перекриття — монолітне. У котеджах — енергозберігаючі вікна з подвійним склопакетом, підключені всі комунікації.
Загальна площа кожного котеджу — 130 м кв + 21 м кв підвал. Ціна включає, окрім самого котеджу, терасу — 13,5 м кв та 3,3 ара землі. Окрім того, у власності кожного — 2 паркомісця; 2 балкони — 6 і 3 м кв.

Котеджі у Сокільниках — це затишок, комфорт, спокій, відчуття справжнього дому, ранішня кава на балконі і атмосферні вечори з сім’єю та друзями на терасі, ігри дітей біля будинку, відсутність щоденного питання, де запаркувати машину і як не переживати, щоб її хтось не пошкодив вночі.

Котеджі еліт-класу в Сокільниках — це зручність міста і затишок передмістя. Це 6 щасливчиків, одним з котрих можете бути Ви! 

Якщо у Вас виникли запитання позвоніть чи залиште запитання.

тел.: +38 (098) 422 422 8, +38 (066) 422 422 8